OGŁOSZENIE

O NABORZE NA STANOWISKO ADWOKATA/RACY PRAWNEGO

Jesteśmy Kancelarią specjalizującą się w obsłudze prawnej podmiotów sektora prywatnego
i publicznego. W szczególności specjalizujemy się w obsłudze: projektów infrastrukturalnych, branży TSL oraz jednostek administracji publicznej. Doradzamy Klientom we wszystkich aspektach prowadzonej przez nich działalności, włącznie z reprezentacją w postępowaniach sądowych
i administracyjnych.

W naszej pracy stawiamy na indywidualne podejście do każdego Klienta oraz kompleksową obsługę procesów organizacyjnych i prawnych.

W związku z dynamicznym rozwojem Kancelarii poszukujemy Kandydatek/Kandydatów na stanowisko:

ADWOKATA/RADCY PRAWNEGO

OPIS STANOWISKA:

Do zdań osoby współpracującej w charakterze radcy prawne lub adwokata należeć będzie wsparcie merytoryczne partnerów kancelarii w zakresie :

• przygotowywania opinii prawnych z zakresu obsługiwanych przez Kancelarię Klientów i projektów,

• reprezentacja Klientów Kancelarii w postępowaniach sądowych i administracyjnych,

• przygotowywania pism procesowych,

• analizy projektów umów, pism i uzgodnień,

• świadczenia pomocy prawnej na rzecz Klientów Kancelarii w miejscach i terminach przez nich wskazanych,

• realizacja innych zadań powierzonych przez Partnerów Kancelarii,

• umowa na wyłączność.

WYMAGANIA:

Od Kandydatek/Kandydatów na tym stanowisku oczekujemy:

• posiadania uprawnień radcy prawnego lub adwokata,

• doświadczenia w pracy w kancelarii radcowskiej lub adwokackiej,

• bardzo dobrej organizacji pracy, sumienności i odpowiedzialności,

• pełnej dyspozycyjności,

• nienagannej prezencji i wysokiej kultury osobistej,

• umiejętności samodzielnego działania, samoorganizacji i umiejętności rozwiązywania problemów,

• dobrej znajomości języka angielskiego,

• swobodnego posługiwania się aplikacjami pakietu MS office (word, excel) oraz pocztą elektroniczną,

• podstawowej zdolności w zakresie obsługiwania urządzeń biurowych,

• posiadania ważnych uprawnień do kierowania samochodem,

• dysponowania samochodem z możliwością wykorzystania go na cele służbowe.

OFERUJEMY:

• interesującą i pełną wyzwań pracę w stabilnej firmie, po odbyciu stażu,

• stałą współpracę,

• możliwość zdobycia wiedzy i rozwoju zawodowego,

• przyjazną atmosferę w zgranym Zespole.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji - CV ze zdjęciem na adres: rekrutacja@jzplegal.com.

Prosimy o dopisanie w CV następującej klauzuli:

"Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesów rekrutacji przez „JZP Kancelaria Adwokacka” z siedzibą w Katowicach zgodnie z Ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (tj. Dz. U. z 2014 r. poz. 1182) ".

"JZP Kancelaria Adwokacka" Jarosz - Zugaj, Ziaja - Pisula, Zugaj i Partnerzy spółka partnerska
 ul. Zimorodków 32| 40-534 Katowice | Polska
 +48 32 202 52 60 |  +48 508 173 263